Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mi a gyes igénylés menete ha...

Szugyi kérdése:

Mi a gyes igénylés menete ha mellette 4 órában visszamegyek dolgozni?

Figyelt kérdés

Decemberben lejár a gyed-em és szeretnék visszamenni gyes mellett 4 órában a munkahelyemre dolgozni.a kérdés az hogy van-e valami extra tennivalóm a gyes igénylésekor?

A másik kérdésem pedig az,hogy mennyi idővel a gyed lejárata előtt kell igényelni a gyest?



#GYED #GYES #gyes melletti munkavállalás
2013. okt. 28. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A GYES-t (is) az Államkincstár fizeti, miért nem hívod fel őket? Elmondják szívesen.
2013. okt. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!azért mert már többször próbáltam és kb.17 perc várakozási idő után inkább félbehagytam a hívást.személyesen is voltam már bennt,de kb. 50-60 emberke egy pici helyiségbe bezsufolva (vannak akiki csapatostul járnak)!

állítólag lehet a kormányablaknál is majd holnap megpróbálom ha a gyerek végre meggyógyul és elkezdhetjük a bölcsibe szokást!

2013. okt. 28. 15:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi extra, ki kell töltened egy nyilatkozatot is az igénylőhöz, hogy a munkaidőd a heti 30 órát nem haladja meg, és kész. Nyugodtan igényelheted akár most is, mert be kell írni mikortól kéred. Én azt javaslom, hogy november elején-közepén igényeld meg, úgy januárban már biztosan kapni fogod.
2013. okt. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!