Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Jogosult leszek így a tgyásra?

Jogosult leszek így a tgyásra?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő lenne 2013 júliusában teherbe estem de felmodtam a munkahelyemen. augusztus, szeptember, októberben munkanélküli voltam. Most novemberben sikerült elintézni hogy bejelentsenek egy helyre hogy amikor születik a baba legyen jogviszonyom most ilyenkor tappénzre kell bejelentkezni mert ugy most bejelentettek egy munkahelyre de dolgozni már nem fogok. Igy most táppénzre kell mennem amig meg nem születik a baba? mert ugy gondolom ki kéne jelentkezni a munkaügyiből ,ha bejelentettek nem? szerintetek mennyi tgyásra leszek jogosult 2013ban 7 honapot dolgoztam utána 3 honap munkanélküli és most megint be vagyok jelentve 150000.
2013. nov. 14. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Remélem kiderül és nem kapsz semmit. Mert így csalással nemhogy tgyást, de még gyedet is kaphatsz, ha megvan a 365 biztosított napod. Még jó, hogy a magas bérrel bejelentett terhes nőket ellenőrzi az OEP és a NAV, ha előtte megszűnt a munkaviszonyuk. Igen sajnos elmehetsz táppénzre is,köszönd meg az ismerősödnek, családtagodnak, hogy ilyen jólelkű hozzád és még a járulékokat is fizeti uánad.
2013. nov. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
előtte három évig rendesen dolgozott
2013. nov. 15. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!