Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Második terhesség, osztrák...

Második terhesség, osztrák gyed, osztrák betegbiztosítás?

Figyelt kérdés
Első gyermekem Ausztriában született és a másodikat is kint szeretném szülni. Ez volt életem legjobb döntése! Még októberig gyesen vagyok. Magyarországon élünk, férjem itthon dolgozik. Én dolgoztam Ausztriában, így visszamenőleg egy összegben vagyok jogosult az osztrák gyedre (különbözet). Ha netán októberig teherbe esnék újból jogosult vagyok az után a gyermek után az osztrák gyesre és az osztrák betegbiztosításra? Remélem járt már valaki ebben a cipőben és tud tanácsot adni. Sehol sem találok ezzel kapcsolatban információkat.
2013. nov. 21. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Van osztrak betegkartyad? A munkaltatod altal be vagy meg jelentve? Gondolom akkor betegkartyad is van...különben nem kapnad meg azt a penzt amit most is kapsz..
2013. nov. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!