Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Terhesség alatt kirúghatnak a...

Terhesség alatt kirúghatnak a munkahelyemről?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok állapotos,de holnapi nappal kezdődik az új munkám,és januárba tervezzük a következő lombik beültetést.Ha sikerülne végre akkor ki fognak rúgni,vagy védett leszek és nem küldhetnek el?
2013. nov. 3. 14:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vèdett leszel,csak ìràsban
2013. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát az attól függ, próbaidőn leszel e még, ha igen akkor bármikor kirughatnak. Ha már nem és határozatlan szerződésed van akkor nem. Ha határozott idejű akkor nem kötelesek hosszabítani.
2013. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
tudasd a fônököddel.Bocs vèletlen elkûldtem befejezetlenûl a mondatot.Elsô voltam.
2013. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha próbaidőn vagy vagy határozott időre szól a szerződésed akkor azt nem kötelező meghosszabbítaniuk.
2013. nov. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem mondták hogy van próbaidő,csak azt hogy holnaptól be leszek jelentve.A szerződésben amit alá kell majd írnom abba fel lenne tüntetve ha próba idő lenne?Illetve a határozott idejű az azt jelenti hogy a szerződésbe meg lenne szabva hogy eddig és eddig vagyok alkalmazva?Bocsi nem vagyok otthon ebben a témában.

Szóval ha ezek nem lesznek a szerződésben benne,akkor ha januárba terhes lennék védettséget élvezek?Mikor kellene bejelentenem a főnöknek?

2013. nov. 3. 14:39
 6/15 anonim ***** válasza:
A szerződésedben benne lesz a próbaidő is, ha lesz és az is, hogy határozott, vagy határozatlan időre szól. Alaposan olvasd át, mielőtt aláírod, és ha valamit nem értesz, vagy nincs benne, akkor kérdezz rá. Ha nincs próbaidő meghatározva, akkor 3 hónap a próbaidő (úgy tudom). Ha letelik a 3 hónap (ha annyi), akkor utána jelentsd be ha sikerül a lombik, és akkor már védett vagy. Remélem sikerül a baba és a munka is!
2013. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2013. nov. 3. 18:01
 8/15 anonim ***** válasza:
99%, hogy lesz próbaidő.
2013. nov. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi szerepel a szerződésben?
2013. nov. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

3 hónapos próbaidő benne van.És határozatlan időre:(

Mi a legjobb ebben az esetben?

2013. nov. 4. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!