Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mikor milyen támogatást...

Hnikolett03 kérdése:

Mikor milyen támogatást igényelhetek?

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok,egy hónapja dolgozom fix időig áprilisig.6hetes terhes vagyok,mikor milyen támogatásra vagyok/leszek jogosult,és mikor kell igényelnem?

2013. dec. 17. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak áprilisig dolgozol, akkor csak GYES-t és családi pótlékot kapsz, plusz a szülés után egyszeri anyasági támogatást.
2013. dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel a szülésig nem lesz meg a 365 napod, és a szülés napján sem lesz állásod, így csak a gyesre leszel jogosult, és a családi pótlékra. És az 1xi anyasági támogatásra, ha lesz 4 pecsét a kiskönyvedben. Plusz adókedvezményre, ha a párodnak van munkahelye.
2013. dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2013. dec. 17. 12:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindent a baba születése után tudsz igényelni, ugyanis kelleni fog a baba anyakönyvi kivonata. Azt meg majd csak akkor kapod meg, mikor már hazaengednek titeket a kórházból.
2013. dec. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!