Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellszívót mindenképpen...

Mellszívót mindenképpen vegyek? Mindenki vett?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm azt mondja, hogy elektromosat ne, mert majd megőrült, úgy fájt, amikor szívta vele a mellét. Más meg azt mondja, hogy minek, lefeji kézzel.

Mit tanácsoltok?


2013. dec. 18. 17:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Jaj, nem ide akartam írni, ne haragudjatok, hanem a terhesség témakörbe. :(
2013. dec. 18. 17:46
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem vettem, de megkaptam a nővéremét. Viszont nekem a kézi fejés vált be. Szerintem előre ne vegyél, hanem majd meglátod, hogy alakul a tejed. Esetleg kérj kölcsön, kölcsönözz, ha van rá mód.
2013. dec. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 1. szülésem után kölcsön kaptam. Szerencse, hogy nem vettünk, mert az elektromos nagyon fájt és nem jött vele a tejem. Kézi szívótól nem fájt, de szintén nem jött. Maradtam a kézi fejésnél.
2013. dec. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En vettem elore elektromosat es nem fajt egyatalan. Vannak rajta fokozatok. En 6 hetig hasznaltam minden nap tobbszor illetve mostanaban ha a babam nem ebred ejszaka le kell fejnem mert szetdurran a cicim es nem tudok tole aludni...
2013. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az első gyereknél kaptam kölcsön elektromosat, áldás volt, mert egyáltalán nem tudott szopizni a fiam.

Mivel nem rég szült a barátnőm, akitől anno kölcsön kaptam, így vettem egy használtat garázsvásáron 1000 Ft-ért, ez kézi. Kétszer használta az anyuka.

Saját tapasztalat, hogy nekem kellett/kelleni fog, de lehet, hogy te is abba a kategóriába tartozol majd, akinek nem lesz rá szüksége. Ha pedig igen, akkor sok helyen kapni.

Előre annyit tehetsz, hogy körülnézel márka/ár/használat tekintetében és ha szükséged lesz rá, megveszitek.

2013. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én sokáig nem akartam, de az ösdzes gyakorló anyuka azon a véleményen volt hogy kell, így vettem egy kézit.

37 hkm

2013. dec. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

miután megszültem és nem szopizott rendesen kiválasztottam egy kézit és a férjem megvette.Jó volt,de mivel sokat fejtem iszonyúan elfáradt tőle a kezem,szerencsére a medela alap darabja volt,ami bővíthető,így használtan vettem hozzá egy swinget...a legjobb döntés volt,nem fájt és sokáig használtam.Kézzel én spec. nem tudok fejni.

Szóval szerintem előre ne vedd meg,csak nézd ki,és ha szükségesnek érzed,akkor megveszi a párod..

2013. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem vettem, szoptattam mindkét gyerekemet (18 és 24 hónapos korukig). Talán 1x fejtem kézzel, de különben nem kellet volna használnom. Mindig kéznél volt a baba, és Ő megitta ami kellett neki.
2013. dec. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Megfogadom a tanácsokat, körülnézek árakban, kategóriákban, de előre nem veszem meg.

2013. dec. 19. 07:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem speciel jól jött,hogy előre megvettem,mert a babám születése után elkapott egy fertőzést, ami miatt átkerült a koraszülöttre. Csak 3.nap foghattam meg, de addig ugye fejnem kellett. Már második nap behoztam a férjem!
2013. dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!