Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az Uzsoki kórházban szeretnék...

Az Uzsoki kórházban szeretnék szülni, de vidéken élek. Orvost nem szeretnék fogadni, mert rengeteg pénzünk elment a lombikokra. Lehetséges ott szülnöm, vagy mindenképpen fogadnom kell orvost?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi!
2014. jan. 2. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:

ha vajúdás alatt besétálsz, hogy ez volt épp a legközelebbi kórház akkor nem fognak elküldeni :)

viszont elméletileg nem járhatsz oda terhesgondozásra, csak ha fogadsz orvost, illetve oda tartozol.

és ha mentővel mész be, akkor nem valószínű, hogy oda visz, hacsak a kiskönyvedbe nincs beírva.

talán megoldás lehet, ha szülésznőt fogadsz, nekik jóval kevesebb a tarifájuk (enyém 30-at kért és tényleg végig ott volt, az orvos tulajdonképpen akkor jött be mikor már a tolófájások jöttek)

2014. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ott akartam szülni, ezért egy ottani orvost fogadtam. A fiamat ott szültem, nagyon tetszett minden, így most is oda járok a választott orvoshoz pedig már nincs SZTK rendelése csak fizetős magánrendelés, de nekem még így is megéri. Nagyon jó kórház, vidéki vagyok és bejárok Bp-re terhesgondozásra. Lenne közelebb is doki, kórház, de a Dél-Pestibe nem teszem be a lábamat :) Ha orvost szeretnél fogadni, a magándokim számát meg tudom adni, de lehet hogy SZTK-s doki is fogad, róluk nincs infóm sajnos.
2014. jan. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem fogadtam orvost, de ott akarok szülni heteken belül. Viszont Zuglói lakos vagyok, SZTK-s terhesgondozásra járok és nekem azt mondták, hogy nem lesz gond. A kiskönyvembe írassam be a dokival, hogy oda vigyen a mentő. Vidékről viszont nem tudom, hogy felhoz-e téged oda a mentő.
2014. jan. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Uzsokiban csak akkor szülhetsz, ha 14. vagy 15. kerületi lakos vagy, vagy ha fogadott orvosod van. Szülésznőt választani nem elég, ő nem tud behozni orvos nélkül. Ha a mentő hoz be kitolásban valóban nem küldenek tovább, de ez ugye nem a legpraktikusabb:D
2014. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Végül is hogyan alakult a szülés, sikerült az Uzsokiba kerülnöd?
2015. okt. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hm... Milyen régi a kérdés :D 3-as vagyok. Én 21-én szültem. Lassan két éves lesz... :D
2015. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igen,ott szültem az Uzsokiban és nagyon meg voltam elégedve a kórházzal.Fogadott orvosom volt,kisfiam lassan 16 hónapos nagyfiú:-):-)
2015. nov. 12. 22:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Szuper, örülök, hogy sikerült és jól alakult! :)
2015. nov. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!