Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ikreim vannak, eddig egyikük...

Ikreim vannak, eddig egyikük után járt Gyed. Most automatikusan megkapom a másik baba után is, vagy igényelnem kell?

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem jár az ikrekre dupla GYED.
2014. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem,csak akkor járna,ha idén születne újabb gyerek
2014. jan. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy 2 jár?

ha most születne gyermeked, akkor kapnál rá is.

2014. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ikreim vannak. Sajnos nem jár dupla gyed.

3. válaszoló te is örülnél dupla gyednek 2 gyereknél (dupla kaja, dupla mennyiségű pelus, dupla mennyiségű ruha, mert nincs kitől örökölni) és ugyanannyi pénzből kell megoldani, mint te meg más 1 gyerekre.

2014. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sajnos csak az iden szuletett gyerekekre jar minden most hozott kedvezmeny. Nekem is ikreim vannak, es sajnos skkszor talakozom azzal a kerdessek, minek neked dupla gyes, milyen jogon kapsz... stb. Ok nem tudjak, milyen az, amikor mindenbol kettot kell venni. Mj kinaibol es turibol oltozunk. Az en gyerekeimnek sosem lesz pld 10e forintos labat tarto cipojuk, csak 3e forintos max.
2014. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az idén született ikrekre sem jár dupla GYED.
2014. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én úgy sajnállak titeket ikreseket! Nektek is járna a dupla gyed és ezt nem csinálták meg! Nem is értem! Mindent duplán meg kell vennetek ugyanúgy mint akinek két nem iker kisgyereke van. Akkor azok miért kapnak az ikresek meg miért nem? Nincs igazság! Én nem vagyok ikres, csak két kisgyerekem van (én se profitálok a gyed extrából mert a kicsi is már 2 éves) de nem tartom ezt igazságosnak. Remélem valakinek feltűnik ez és gyorsan korrigálják!

De ha járna is akkor is csak ha jan.1. után születtek volna.

2014. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Most néztem a törvényt. A jan 1-e után született ikrek sem kapnak dupla GYED-et, nekik 3 évig jár a GYED, ennyit változott. Megint szívnak az ikresek. Egy ikres anyuka
2014. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Akkor ezt is buktuk.

A rosszmájúaknaj pedig azt kívánom ők is éljenek meg ennyi pénzből.

Köszönöm a kommenteket.

2014. jan. 7. 16:08
 10/15 anonim ***** válasza:
3. vagyok, nem tudom mi volt ebben rosszmájúság, hogy a 4. pont rám célozta a válaszát, csak h tisztán láss, nekem is ikreim vannak..! Tudom, hogy kevés, és mindenből duplán kell. Ha nem ikreim lennének is bele tudnék ebbe gondolni.. Nem is értem, na mindegy. További szépet!
2014. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!