Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Légyszi segítsen, aki ért...

Légyszi segítsen, aki ért hozzá! Most kaptam meg a nyilatkozatot a a gyerekek után járó pószabiról, jelenleg TGYÁS on vagyok, nekem is ki kell töltenem?

Figyelt kérdés
Lehet, hülyeséget kérdezek,akkor előre is bocsánatot kérek. Még messze van hogy visszamegyek dolgozni, de valahol azt olvastam, hogy ezt a fajta szabit nem lehet átvinni másik évre, akkor most mi van? Jár nekünk is, igényeljem meg, aztán majd kiveszem a többivel együtt?
2014. jan. 13. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, már 2 éve mind a két szülő igénybe veheti. Mindenképp töltsd ki és küld vissza a munkáltatódnak, így halmozódni fog a többi szabiddal együtt és mikor visszamész dolgozni ez is beleszámít. Nekem is így volt.
2014. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tavaly meg tavalyelőtt nem töltöttem ki (akkor GYED en voltam), azt hittem nekem úgysem jár...Na jó, köszi szépen, hogy válaszoltál, akkor kitöltöm.
2014. jan. 13. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!