Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » OEP-től igazolást kaptam...

OEP-től igazolást kaptam adóbevalláshoz, de csak 11. hó 30-ig van az ellátás feltüntetve. Miért?

Figyelt kérdés

Most olvasgatom részletesebben, és az ellátások megnevezésénél ugye írják a gyást és a gyedet, de a kezdet-vége oszlopban 11. hó 30-ig van írva. Az utalva tól-ig-nál meg hogy 12.hó 04-ig. Pedig még most is gyeden vagyok (egész 2015 áprilisig). Akkor most ez nem jó igazolás?

Mert attól, hogy januárban küldték a pénzt, az még a decemberi ellátás volt. Vagy nem jól tudom?

Ez miatt lehet rossz a bevallásom?

Járt valaki még így?



#OEP adóigazolás
2014. jan. 28. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert a december havit következő év januárában utalták ki, tehát az már a következő évi adóbevallásba tartozik.
2014. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Azt hittem, úgy van, mint a fizetéseknél.

2014. jan. 28. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!