Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Aki 2012-ben és 2013-ban...

Aki 2012-ben és 2013-ban szült, annak jár gyed extra?

Figyelt kérdés

2014. jan. 31. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
2012 júniusában szültem, én kaptam levelet, hogy járna nekem, ha visszamennék dolgozni, de én a fiam 2 éves kora előtt nem megyek.
2014. jan. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, amennyiben elmúlt 1 éves a gyereked, és vissza szeretnél menni dolgozni, akkor rád is vonatkozik.

Vagy ha most 2014. jan 1 után szülsz még egy babát, akkor jár a dupla ellátás.


Mert azt nem írtad, melyik része érintene a gyed extrának.

2014. jan. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik részére gondolsz. Ha dolgozni kezdesz, akkor kapod mellette a kisebb gyerkőcöd után ugyanúgy a juttatást, ha már betöltötte az egy évet. Viszont egyszerre nem vagy jogosult mind a két gyerek után juttatásra, az csak abban az esetben járna, ha egyik gyermeked 2014. január 1. után született volna.
2014. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első gyerek előtt munkanélkülin voltam.És azóta sem dolgoztam.A második baba még csak 9 hónapos,nem terveztem még,h dolgozni megyek.
2014. jan. 31. 14:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor rád nem vonatkozik.
2014. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!