Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Én 2012-be szültem 1 gyermekem...

Mata lívia kérdése:

Én 2012-be szültem 1 gyermekem van azt hallottam hogy fognak azok a családok kapni dupla gyest akinek a férje bedolgozott 1 évet ez igaz vagy egyáltalán én kanék ilyet?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz. De ilyenkor mindig kíváncsi leszek, hogy vajon, akitől te hallottad, az kitől hallotta, vagy honnan szedte...vajon hány emberen ment keresztül ez a buta pletyka mire ez a végeredmény jött ki belőle.
2014. febr. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
te itt nagyon keversz valamit
2014. febr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Az jutott eszembe erről, hogy mivel már elmúlt 1 éves a gyerek, ha férjed amúgy rendesen dolgozik, és a gyerek még nincs 2 éves, akkor ő elmehetne most gyed-re (feltéve ha jogosult rá, megfelel minden feltételnek), úgyhogy ugyanúgy dolgozik tovább mellette. Viszont akkor neked le kell mondanod a gyest, saját magad után kell fizetned a tb-t, és mivel nem vonnak nyugdíjjárulékot tőled, mert nincs miből, így ez az időszak nem számít szolgálati időnek. Aztán, ha betöltötte a hármat a gyerek, akkor újra te mész el gyesre.
2014. febr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen létezik? Mert ha igen,akkor ennek utána kellene néznünk..
2014. febr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csajok ezt a tv-ben is mondták hogy lesz dupla gyes csak azt nem tudom hogy mik a feltételei
2014. febr. 3. 10:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Úgy dupla gyes, mint nekem.

A kicsire tgyást kapok, mert 2014ben született, a nagyra aki 2 éves múlt, gyest kapok.

Na igy dupla, mert eddig csak egy ellátás járt, most meg kettő.

Nem úgy dupla, hogy egy gyerekre jár 2*

2014. febr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:) értem köszönöm és a dupla családiról haltotatok már ezt is 2014-ben adják
2014. febr. 3. 11:31
 8/8 anonim ***** válasza:
dupla családi sincs
2014. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!