Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Érdemes szólni az ügyintéző...

Érdemes szólni az ügyintéző főnökének ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Fiam 7 hónapos, és úgy döntöttünk, hogy visszamegyek dolgozni, és a férjem igényli a gyedet és eljön fizetés nélküli szabadságra. Az oepnél be akartuk adni tegnap a papírokat, amikor közölte az ügyintéző, hogy az édesapa csak 1 éves kor után maradhat itthon a babával. Teljesen lesokkolódtunk, mert már minden papírt intéztünk, minden le van tárgyalva. Eljöttünk, és elkezdtünk kutatni, felhívtunk több oep-et is, mindenhol azt mondták, hogy ez nem igaz, a tgyás lejárta után eljöhet az apuka. Rohangáltunk a városba a munkahelyeinkre, idegeskedtünk. Ma visszamentünk a törvényi részletekkel felvértezve, hogy mi van, erre közli a hölgy, hogy ő azért mondta ezt, mert szerinte a gyerek mellett van az anya helye, és gondolta, hogy leteszünk a tervünkről. Majdnem dobtam egy hátast. Tény, hogy nem kötöttük az orrára, de heti egy napot kell majd bejárnom, a többi nap itthonról dolgozok, és nincs megszabva, hogy 8-16-ig, ahogy jól esik, úgy végzem el a munkát adott határidőig. Nem jó kedvemből megyek vissza, hanem mert így 100 ezer forinttal több lesz a bevételünk, erre majdnem visszamondtuk az egészet az ügyintéző hölgy miatt. Nagyon idegesek vagyunk, a munkáltatók sem túlzottan örülnek, hogy egyik nap ezt mondjuk, másik nap azt...
2014. máj. 6. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kiverném a balhét. Mégis mit képzel? Eszem megáll...
2014. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, én mindenképpen szólnék. Az ügyintézőnek nem tiszte eldönteni, hogyan neveljed a gyereked.
2014. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Az ügyintézőnek az lenne a dolga sok segítsen, nem pedig az, hogy szándékosan félreinformáljon.
2014. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Engem nem az zavar, hogy ezt gondolja, mert 100 emberből 99 így látja. Ha elmondta volna a véleményét, az sem zavar. De konkrétan egész éjjel nem aludtunk, hogy mi lesz így, meg futkoztunk a városban.
2014. máj. 6. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!