Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Microdermaabrasios kezelés...

Microdermaabrasios kezelés után mikor várható, hogy az akne utáni hegek halványodni kezdenek?

Figyelt kérdés
20 éves férfi vagyok, fél éve szedek SOTRET-et, most járok az utolsó két hónapnál. Ma volt az első abrasios kezelés, eléggé piros is lett az arcom. Ez normális? Tapasztalatokat várnék.
2014. márc. 4. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan írhatod magyarul, mikrodermabráziós kezelésként hirdetik.

A pirosság csak a kezelés utáni 1-2 órában jellemző, a mechanikai hatás miatt.

Hány kezelésed lesz?

A bőr állapotától függően 6-12 kezelést szoktak javasolni, bár ilyenkor tavasszal kifejezetten TILTJÁK.

Ma esik az eső, de tegnap ragyogó napsütés volt, ami ilyen kezelés után 1 hétig nagyon árt a bőrnek.

Ha már megcsinálták, erős fényvédőt használj.

De amúgy gáz, egy igazi hivatástudattal rendelkező orvos/kozmetikus ilyenkor meg sem csinálja, hiszen 6-12 kezelés az 6-12 hét, azaz április közepén-május végén érhet véget.

A napsütéstől májfoltjaid alakulhatnak ki, ami semmivel sem lesz szebb, mint a hegek. :(

2014. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4 kezelés max. "A különböző méretű csiszolófejeknek köszönhetően a beavatkozás a test bármely területén végezhető, de ügyelnünk kell arra, hogy lehetőleg ősszel vagy tavasszal végezzük..." Mindenhol az olvasható, hogy ilyenkor ajánlott.
2014. márc. 4. 14:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ősszel vagy télen tudom, nekem a kozmetikus is ezt mondta. De tulajdonképpen az a lényeg, h ne érjen a nap.

Én először tavaly márciusban voltam, de akkor épp napos napok voltak, nem is mentem többször, viszont most januárban 3x elmentem.

2014. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!