Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezekkel a vércukor értékekkel...

Ezekkel a vércukor értékekkel mik az esélyeim, milyen kezelés várható?

Figyelt kérdés

0 perces: 5,3

60 perces: 13,7

120 perces: 10,1


Már régóta szeretnénk babát, ezért most csináltak terheléses vércukor vizsgálatot.


Arra lennék kíváncsi, hogy ilyen értékek mellett milyen kezelésre számíthatok, és van-e esély egyáltalán valamikor is babára?

Akinek hasonló problémája volt, nála hogy alakult?


Teljesen elkeseredtem :(


2010. aug. 25. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ezek elég magas értékek, bár az éhgyomori azt hiszem, normál tartományba esik. Mindenképp diabétesz-szakorvossal és a nőgyógyászoddal is konzultálj, én csak abban tudom elmondani a tapasztalataimat, hogy nekem a terhesség alatt alakult ki a diabétesz. Kaptam egy 150 CH-s "menüsort", amit tartanom kellett a szülésig. Teljes kiőrlésű lisztből készült kenyér, tészta... mehetett meghatározott mennyiségben, sok zöldség, főzelék, hús (főleg fehér), gyümölcsökből alma, narancs meghatározott mennyiségben, semmi cukros dolog. Így minden rendben volt, normál értékeim lettek + egy egészséges kisbabám :-))) Minden jót Neked!
2010. aug. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el dietetikushoz vagy diabetológushoz!

Szerintem ilyen értékekkel még nem kell inzulin, de majd az orvos elmondja. Valószínűleg diétáznod kell majd, de a diétát az orvosnak kell kiírnia.

2010. aug. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!