Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Méltányossági gyeden vagyok...

Merrrr kérdése:

Méltányossági gyeden vagyok de novemberben lejár mit tehetek hogy minél több pénzt kaphassak?

Figyelt kérdés
Az első gyermekünk 2011-ben született és ő utána passzív gyedet kaptam a második pici 1013 májusában született és ő utána pedig méltányossági gyedet kapok de ez 2014 novemberben lejár.Szerintetek csak a gyes-t fogom kapni vagy van valami más lehetőségem hogy legalább 2 éves koráig kapjak kicsit több pénzt?Itt a gyed extrára gondolok szerintetek ez semmiképpen se jár nekem?

2014. jún. 10. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:

gyed extra semmiképp, mert mindkettő 2014. 01.01. előtt született.


Csak gyes fog járni

2014. jún. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1. patentül leírta, csak a GYES fog járni.
2014. jún. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyes fog járni. Esetleg elmehetsz dolgozni gyes mellett, ha a kicsi elmúlt 1 éves. Korlátlan óraszámban is dolgozhatsz, de részmunkaidőben is, így több pénzed lesz. A nagy gondolom ovit kezd, a picit meg próbáld bölcsibe vinni, vagy nagyszülők. Ha nem tudsz elmenni dolgozni, akkor azzal a 25 ezerrel kell beérned, plusz családi.
2014. jún. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!