Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Honnan szerezzem be a nyomtatv...

Honnan szerezzem be a nyomtatványokat?

Figyelt kérdés

Munkahely fogja küldeni a TGYÁs-hoz illetve a Gyed-hez a nyomtatványt, és anyaságihoz és családihoz pedig a MÁK?

Ha igen mikor küldik?

Ha nem akkor hol lehet ezeket beszerezni?

Második baba, és most gyest kapok és nem tudom ilyenkor hogy működik. Az elsőnél a mun kahely küldte, de ez most is érvényes?


2014. szept. 4. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk messze van az illetékes MÁK, így e-mailben kértem tőlük nyomtatványt amit postáztak is.

Az első gyerekemnél személyesen intéztem a Máknál.

2014. szept. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a munkahelyem nem kifizetőhely, ők csak az igényléshez szükséges igazolásokat adták. A nyomtatványokat a netről töltöttem le, és nyomtattam ki. A tgyás/családit személyesen vittem be a MÁK-hoz, a Gyed igénylést pedig a lakóhelyemen levő OEP kirendeltségen adtam le.
2014. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a MÁK honlapjáról letöltöttem, kinyomtattam és a Férjem bevitte.
2014. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Bocsi, nem a MÁK honlapjáról, hanem a kormanyhivatal.hu-ról. Itt mindent megtalálsz :)
2014. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. szept. 5. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!