Most akkor, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Munkaviszonyom kezdése: 2012. november 15.

Táppénzre meg: 2014.május elején mentem el


Olvastam, hogy a TGYÁS 6 hónapig jár, HA előtte 2évig volt biztosított időm. Utána jár a gyed míg a gyerek 2 éves nem lesz, és utána a gyes 3 éves koráig.


Ha nincs 2 év biztosított időm akkor csak a gyes jár.


Arra lennék kíváncsi, hogy a táppénz is bele számít, vagy vesztem a gyedet? 3 év határozott időm van! 2015. novemberig van "munkahelyem".



2014. szept. 26. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2012-től van biztosításod, akkor jár minden A táppénz is beleszámít, de ha még idén szülsz, akkor a 2013-a év keresetét nézik.
2014. szept. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hú akkor megnyugodtam! :)

Nekem egyik ismerősöm azt mondta, hogy csak gyest fogok kapni. Október 2.ára vagyok kiírva a picurral. :)

Köszönöm válaszod! :)

2014. szept. 26. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen. :) Én is október 2-án születtem. :) Könnyű szülést, sok boldogságot kívánok! :)
2014. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!