Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Szerintetek fogják emelni...

Szerintetek fogják emelni valaha a Gyest?

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 18:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy nagyon rossz ötlet, nem a segélyeket kellene még jobban növelni. Még többet fizessen be az, aki dolgozik olyanoknak, akik nem hajlandóak dolgozni? Ez szerinted nem undorító? Oké, hogy anyuka valaki, de abba senki nem hal bele, ha gyerekvállalás előtt dolgozik (bejelentve!) pár évet, hogy legyen GYED is...
2014. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze vannak,ilyenek bár én nem értem hogyan nevelnek gyereket 25 ezerbol mert az en babamnak es nyilvan masnak is csak a pelenka többe kerül,nrmtudom elkepzelni,h meg ha több gyerek utan is kapjak abbol megtudnak élni mert annyi mindent kell venni a gyerekeknek h ez a kis penz hat semmire se elég!amugy én mint írtam azokra gondoltam akik megérdemelten kapnának többet mert dolgoztak ok csak nem ugy jött ki egy ismerősömet is kirúgták ahogy terhes lett es sajnos nem,tudta bizonyitani,h azert utana nem vettek fel sehova terhesen es nem jött össze annyi nap..amugy meg pl.a,kelengyepénz igenis bosszantóan keves es az annak is Annyi aki 20eve dolgozik meg annak is aki nem dolgozik!
2014. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Remélem nem, egyrészt mi jogon, aki pénzt akar dolgozzon, másrészt két évig jár a gyed, az nem elég?

Azért az is gyönyörű amikor egy munkahelyen anyuka kivonja magát a forgalomból 3 évre, mert ő most babázik, a helyére nem vesznek fel senkit, szakadjon meg aki ott marad, ja és akkor még az otthon lévőnek járjon több pénz? Na persze, legyenek magasabb fizetések, amik után több gyed járna, és esetleg korábban is lehetne félretenni, ha valakinek ilyen luxusigényei vannak, hogy 3 évig otthon üljön.

2014. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!