Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Apa venné igénybe a Gyedet,...

Apa venné igénybe a Gyedet, és közben marad a munkabér is, szja, nyugdijjárulék, tb mindent 2x vonnak tőle?

Figyelt kérdés
Most ugye a munkabérből vonnak nyilván mindent, és ha ő igényli a gyedet akkor azt tudom hogy Szja-t vonnak abból is de a többit is vonják? Ha nem vonnak kétszer akkor az oep nem vonja vagy a munkáltató? Bocsi a sok hülye kérdésért! :) köszi

2014. dec. 11. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A Gyedből az Szja-n kívül csak nyugdíjjárulékot vonnak, a többi járulékot nem.
2014. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor mindent ketszer vonnak magyarul csak a gyedbol nem vonnak mast csak szjt es Nyugdijjarulekot?
2014. dec. 11. 23:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük kétszer vonnak, de én nem igazán így mondanám, mert duplán vonják, hanem mindkettőből kell vonniuk, százalékosan az összeg alapján.
2014. dec. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen úgy értem én is :) köszönöm szépen
2014. dec. 13. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha két munkaviszonya van valakinek, akkor mindkettőmunkabérből vonnak mindent, amit kell.

nincs ez másképp a munkabér-gyed esetén sem.

2014. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!