Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Igaz hogy 8 órában dolgozhatok...

Igaz hogy 8 órában dolgozhatok 3 gyerek mellett?

Figyelt kérdés
Bocsánat nem tudtam hol kell a kèrdèst feltenni, de eddig 12 órában dolgoztam egy idősekotthonában , ha visszamegyek egyèrtelmüen nem tudok majd 12 órában dolgozni! De már most azt rebezsgetik hog felejtsem el csak 12 be mehetek vissza amiből eljöttem ! De ugy hallottam kötelesek engedèlyezni a 8 órát !! Vèlemèny? Milyen lehetősègeim vannak?
2014. dec. 30. 23:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%
Persze. Megpróbálhatsz egyezkedni velük, de nem kötelesek elfogadni az ajánlatod. Ha náluk csak 12 órás műszak vállalásával lehet dolgozni, de Neked az nem felel meg, akkor sajnos más munkahely után kell nézned.
2015. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát ezzel nem èrtek egyet amit irtál utolsó! Bizotos kell a munkaerő főleg egy egèszsègügyben , mivel a főnökök nem fognak már bocsánat sz....t pucolni! Csak az a baj ès most már egyre jobban aggaszt hogy ebben a fos országban az egèszsègügyben csak 12 órás műszak van ,akkor megyek majd az utcára koldulni !!
2015. jan. 2. 22:18
 13/14 anonim ***** válasza:
Most miben nem értesz egyet? Nem értelek. Írtad is, hogy már beszéltek arról, hogy csak 12-be mehetsz vissza.
2015. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
38%

Kereskedelemben simán találsz részmunkaidőt, ennyi.

Szerintem jól érzed magad az öregek otthonában és nem akarsz másik munkát, ahol folyamatosan dolgozni kell, nem lehet 5 percenként kávézni és üldögélni és csak akkor felállni, amikor valamelyik öreg jajgat vagy épp kaja és gyógyszerosztás van, éjszakába meg lehet aludni.

Tudom, mert nagynéném és anyósom is öregek otthonából mentek nyugdíjba.

Szóval szedd össze magad és ne nyavalyogj és sajnáltasd már magad, mert nagyon szánalmas vagy, komolyon.

Eü-ben 12 óra van, ennyi, te ahhoz senki vagy, hogy miattad megváltoztassák. Ha nem engedik a 8 órát, akkor felmondasz és keresel mást, ennyi, aztán fejezd be, mert úgy viselkedsz, mintha te valamilyen különleges ember lennél, aki előtt meg kell hajolni.

3 gyerkes, folyamatos műszakban dolgozó anya.

Az én munkahelyemre keresnek részmunkaidős embereket és gyet mellett nagyon jó pénzt lehet keresni, akár havi 60-70 ezret is, heti 20-25 óra munkáért. Kapard már össze magad.

2015. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!