Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha van bejelentett munkaviszon...

Ha van bejelentett munkaviszonyom, akkor a GYES beleszámít a GYED-be vagy a TGYÁS-ba?

Figyelt kérdés
Ikreim vannak és utánuk kapom a GYES-t lassan 5 éve. Mellette van bejelentett állásom, ami, mire megszületik a kistesó 2 év lesz.Ilyen esetben beleszámít valamelyikbe?

2015. febr. 9. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem számít bele, csak a munkabéred.
2015. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én sem gondoltam, de egy jogi fórumon ezt olvastam arra a kérdésre, hogy beleszámít e: "a gyes (ha nem volt mögötte munkaviszony, vagy más biztosítási jogviszony pl. egyéni vállalkozás) már nem."
2015. febr. 9. 19:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem számít bele, a gyes egy segély.
2015. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem számít bele
2015. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ellátás (pl gyes) semmilyen estben nem számít bele másik ellátás összegének számítási alapjába.
2015. febr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat!!!
2015. febr. 12. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!