Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Április 15-ig ki fogják fizetni?

Április 15-ig ki fogják fizetni?

Figyelt kérdés
Március 15-én járt le a TGYAS-om és 8-10 körül adtam le a papírt a GYED-re. Szerintetek Április 15 ig ki fogja fizetni gyedet( a márciusi fél havit már átutalta de a többit még nem )
2015. ápr. 13. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

A GYED (IS!) olyan, mint a fizetés, minden utólag jön.

A márciusi félhavit azért kaptad most meg, mert április elején (is) volt a fizetés.

Az áprilisit pedig majd május elején kapod meg. A májusit meg júniusba és így tovább.

2015. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jól írja az első, annyival kiegészíteném, hogy 30 nap az elbírálás. ha 15.-én járt le, akkor február 15 körül kellett volna megigényelned, hogy folyamatos legyen.

nekem az a tippem, hogy május elején kapod majd meg

2015. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A márciusi félhavit úgy érted, hogy csak azt a 15 nap tgyást utalta át, vagy megkaptad márciusra már a gyedet is? Mert ha csak a tgyást kaptad meg, akkor ahogy elbírálták a gyedet, utalni fogják, de ha már megkaptad a tejes márciusi juttatást, akkor csak legközelebb május elején kapsz pénzt.
2015. ápr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy most hogy így bele gondoltam, szerintem még nem kaptad meg a fél havi gyedet. Mert nekem március 10-én járt le a tgyás, február vége felé adtam le a gyed igénylőt, és április elején csak az a 10 nap tgyás jött meg, majd pár napra rá, múlt héten kaptam meg a gyedet. Mivel Neked kicsit később járt le, és az igénylést is később adtad le, így normális, ha még nem utaltak gyedet. Így szerintem a márciusit még most április folyamán tuti megkapod, de hogy 15 előtt vagy után az kérdéses.
2015. ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!