Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kaphatok hallgatóként állami...

Kaphatok hallgatóként állami támogatásokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Harmadéves bölcsész hallgató lány vagyok az ELTE-n. Nemrég bizonyosodott be a nőgyógyásznál hogy terhes vagyok. Szerintetek a baba megszületése után kapok bármi támogatást az államtól (GYES, GYED, stb) anélkül hogy valaha is dolgoztam volna? Ha igen, körülbelül mennyi pénzt kaphatok így havonta? Még nagyon friss nekem ez a dolog, úgyhogy bármilyen segítő információt szívesen fogadok.

2015. jún. 8. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Diplomás Gyed-re jogosult vagy a baba 1 éves koráig,utána 3 éves koráig kapsz gyest,valamint jár a családi pótlék.Ha apuka dolgozik,akkor kaphattok adókedvezményt is.
2015. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Diplomás gyedet.
2015. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Diplomás gyedet kapsz, ha nappali tagozatos vagy.
2015. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!