Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Anyasági támogatáshoz kitől...

Anyasági támogatáshoz kitől kell az igazolást kérni, hogy 4 alkalommal részt vettem a terhesgondozáson?

Figyelt kérdés
Mert a védőnő azt mondta, hogy a nőgyógyásztól, viszont most voltam utoljára, nemsokára szülök és elfelejtettem igazolást kérni. De ő se és az asszisztense sem mondta, hogy ilyenkor azt odaadják...vagy majd szülés után kell kérni?
2015. jún. 11. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Automatikusan adták szülés után a zárójelentéssel.
2015. jún. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az igazolás az, hogy pecsételnek a kiskönyvedbe. Ez alapján kapod a papírt a kórházban szülés után a zárójelentéssel együtt.
2015. jún. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja értem, köszönöm a válaszokat, akkor valamit félreértettem.
2015. jún. 11. 11:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Jogszabályi előírás, hogy a védőnő adja ki az igazoást, sehol nem tartják be. Nálunk már igen, mert ellenőrzés után ejnyebejnyét kaptak a kincstári dolgozók, miért fogadnak el bármit...
2015. jún. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szülés után kapod, de nem biztos, hogy a kórházban a zárójelentéssel. Nekem a védőnő állította ki, mikor itt volt a szülés utáni első látogatáskor.
2015. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fogadott orvosom adta oda a "varratszedésen" mielőtt haza mentünk volna a kórházból.Előtte én is elfelejtettem kérni az utolsó terhesgondozáson és Szegeden sem adják oda a záróval együtt.,megkérdeztem.
2015. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Wiky93 ***** válasza:
Mikor terhes voltam én is így voltam informálva, hogy a nőgyógyásztól..de nem kaptam tőle semmit..a szülés utáni zàrójelentés közt volt egy papír külön erről :)
2015. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:-) na látom ezek szerint tényleg nem annyira egyértelmű. szerintem nálunk is ez a zárójelentéses dolog lesz, gondolom a dokim (fogadott) csak mondta volna...a védőnő meg ugye lepasszolta azzal, hogy a nődoki adja.
2015. jún. 11. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!