Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Milyen okmányok szükségesek a...

Milyen okmányok szükségesek a GYESs, a CSP és az egyszeri anyasági támogatás igényléséhez?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a formanyomtatványokat, ki is töltöttem, postán szeretném elküldeni. A nyomtatvány végén fel vannak sorolva, hogy milyen igazolások másolatát kell benyújtani.


Létezne, hogy a GYES-hez pl. csak az én személyi igazolványom és adókártyám kell? Lakcímkártya nem is kell? vagy a baba valamilyen irata, na meg az apukáról is kellett adatokat közölni, ezt sem kell alátámasztani semmilyen okmánnyal?


Vagy csak nekem nem világos valami?



2015. jún. 22. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért van odaírva, hogy milyen iratok kellenek, mert azok az iratok kellenek hozzá. Bármily furcsa.


Igen, létezhet.

2015. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oké, köszi! :)


Csak mindenhol azt hallottam/olvastam, h addig nem lehet semmit intézni, amíg meg nem jön a baba TAJ-kártyája. Akkor az mihez kell?

2015. jún. 22. 12:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, most látom, hogy az adatlapon be kell írni a baba TAJ-számát. De kicsit meglep, hogy magát a kártyát nem kell bemutatni/fénymásolva elküldeni.
2015. jún. 22. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!