Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyeden vagyok 2. gyerkőcömmel...

Babyjane81 kérdése:

Gyeden vagyok 2. gyerkőcömmel 2016. szept.10-ig. Elöre szeretnénk gondolkozni, ha majd szeretnénk harmadikat. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Köztisztviselő vagyok, br. 151 ezer a fizum. Gyed alatt nem szeretnék szülni, kicsit később inkább. Viszont nem tudom a mai csed, gyed számításokkal hogy járnék jobban anyagilag. Ha visszamegyek gyed után, mennyit kell dolgoznom, hogy ha pl. bevezetik az életpályamodellt, amivel ELVILEG jobb pénzre számíthatok, azt vegyék figyelembe a pénzeknél. Vagy ha nincs életpályamodell, akkor mit kelle tennem, hogy a lehető legjobban jöjjek ki anyagilag?
2015. júl. 25. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, ha lesz legalább 180 bérezett napod, vagyis fél évet dolgozol.
2015. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!