Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Lenne abból hátrányom, ha...

Lenne abból hátrányom, ha munkahelykeresésnél letagadom a gyereket?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 09:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
62%

Ezt soha nem értettem, hogy hogyan derül egyáltalán ki?

30 évesen volt egy munkakeresős időszakom, kb. 15 állásinterjún voltam, de soha, sehol nem került szóba a gyerektéma.

2015. aug. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
31%
Ugy derul ki, hogy rakerdeznek. Mert ilyenek. :(
2015. aug. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
56%

Igen, ez nálam is mindig standard kérdés volt, hogy mikorra tervezem a gyereket :)

Meg valahol konkrétan meg is mondták, hogy azért nem vesznek fel, mert biztosan szülni akarok már.

Na akit felvettek arra a helyre, az fél évben belül elment táppénzre, mint veszélyeztetett terhes. Jót röhögtem :D

2015. aug. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

utolsó előttinek ment előző kommentem.


a gyerektáppénz nem tudom hogy működne, igazából első gyerek, azt sem tudom hogy most a bölcsis orvos írna ki rá, vagy a gyerekorvos, vagy egyáltalán hogy működik. de vészesetben vannak szitterek a játszóbölcsiben és már beszélgettünk erről a gondozóval, hogy szoktak vállalni beteg gyereket, aki otthon van, vagy el tud jönni hozzám, vagy megbeszélés kérdése inden, több szitter van a bölcsikben(volt gondozók, vagy részmunkaidősek, stb).

2015. aug. 18. 10:10
 15/24 A kérdező kommentje:

anno még gyrek nélkül is rákérdeztek nálam is az előző munkahelyemnél.

amúgy eléggé tartalmas a szakmai múltam, ha több ezer jelentkező is van, akkor is az elsők közé tartozom, gyerek nélkül velem kezdték az első interjukat is a cégek.

2015. aug. 18. 10:11
 16/24 anonim ***** válasza:
77%

2es vagyok

10es nagy eséllyel ezért nem :-( anno én is jelentkeztem egy állásra,odamentem 20-21 évesen nulla tapasztalattal, meg a 40 éves nő 20 év tapasztalattal. neki volt két gyereke,nekem egy se. engem vettek fel. közös interjúztatás volt,ezért tudom,hogy neki volt

2015. aug. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
pontosan így gondolom én is utolsó.
2015. aug. 18. 10:14
 18/24 A kérdező kommentje:

jó lenne tudni a buktatókat, ha letagadnám, mi lenne aztán, a fentieken kívül

hány nap szabit ne kapnék meg?

és még mi jöhet?

2015. aug. 18. 10:15
 19/24 anonim ***** válasza:
58%

Nekem egyetlen interjún kérdeztek rá, én udvariasan visszakérdeztem, hogy "Ön az én helyemben, ismerve a jogszabályokat, mit felelne erre a kérdésre?"


Elnézést kért az interjúztató, mentünk tovább a szakmai résszel és felvettek.

2015. aug. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
csak ritka az ilyen főnök(akinek van erkölcsi érzéke)..nem ez az általános.
2015. aug. 18. 10:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!