Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Üdvözlök mindenkit, azt...

Kurucz Zsolt kérdése:

Üdvözlök mindenkit, azt akarom megtudni, hogy minimálbérből mennyi gyermektartás díjat vonhatnak és elmaradást? , az egész összeget letilthatjak vagy csak az 50 százalékát? Mert ennyit állapítottak meg

Figyelt kérdés
van 180ezer elmaradásom mivel 20ezer forintot utaltam egy éven keresztül nem pedig 30 ezret, ezt is tiltják, ez lehetséges? + a 30ezer folyamatos gyermektartást,

2015. szept. 12. 10:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
az exem nem adta meg a bíróságon a mostani címemet, de a telefon számomat megadhatta volna hogy értesítsenek a tárgyalásról, bejelentett lakcímem még a közös ház címe.
2015. szept. 14. 08:05
 12/12 A kérdező kommentje:
még akkor sem szólt amikór mentem a gyerekekhez, vagy amikor hivtam őket minden este.
2015. szept. 14. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!