Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha szeptember 15-én töltötte...

Ha szeptember 15-én töltötte a gyermekem a 2-t, akkor gyed-et időarányos 15-éig kapok?

Figyelt kérdés
Most jött meg a gyes-ről az sms, de az egész havi összeg, azért döbbentem le, hogy lehet, hogy azt a fél havi gyed-et már nem is kapom meg?
2015. okt. 2. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg szeptemberre 15 nap gyed jár. Ha időben megigényelted a gyest, akkor kaptál 15 napra gyest is, azt is ma utalták, illetve a csp-t is ma utalták.

Egész havi gyedet nem kaphattál, ha így van, mindenképp járj utána, mert ha észreveszik, akkor visszafizettetik.

2015. okt. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, a gyedet, gyest időarányosan utalják. Gyedből és a gyesből is csak felét kell kapnod. Biztos, hogy egész hónapot kaptál? Mert a gyest a csp-vel egyösszegben utalják (én legalábbis anno úgy kaptam), nem lehet, hogy ez zavart meg?
2015. okt. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jajj,köszönöm a válaszokat! A családi pótlékra nem is gondoltam, hogy egyben küldik gyessel, így már stimmel! Megnyugodtam. :)
2015. okt. 2. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!