Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kismamám, anyukák, akiknek...

Kismamám, anyukák, akiknek egyszerre több munkahelyük is van! Ti mindkét helyről ugyanakkor írattátok ki magatokat?

Figyelt kérdés
Lehet-e úgy hogy az egyik munkahelyre nem járok be mert terhességi táppénzen vagyok, de a másik helyen tovább dolgozom?
2015. okt. 8. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

én még nem tartok ott, de azt gondolom, hogy ha táppénzre mész, ergo keresőképtelen vagy akkor nem dolgozhatsz.

nekem az egyik munkám itthoni, kis kiegészítés, de gondolom azt majd feketén tudom csak csinálni ha p-re megyek a másik munkahelyemen

2015. okt. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy milyen indokkal ír ki a doki.

Sima tp-nél is lehet úgy hogy az egyik munkahelyen dolgozol a másikon tp-n vagy, pl áruterítő vagy egy cégnél eltörik a lábad nem tudsz vezetni igy az adott helyen tpre vesznek, de otthon mondjuk másodállásban szoktál könyvelni, ezt ugye csinálhatod tovább mert törött lábbal otthon a számítógépet ugyanúgy tudod használni, a fejednek nincs baja :)

Ugyanez fennállhat terhességnél is, mert ugye kiírhat olyan indokkal hogy mondjuk sokat kell pihenned vetélés gyanú miatt, igy evidens hogy sehol nem tudsz dolgozni. De kiírhat egyszerűbb okkal is, amikor ugyan a munkába eljutás, utazás már nem tenne jót, de mondjuk attól otthon tudsz dolgozgatni, pl szintén könyvelést stb, csak ebben az esetben kevesebb az ilyen lehetőség, mert ha kiírnak mégha nem is teljesen valós okkal az elég nyomatékos dolog kell hogy legyen, sima tpnél ez ugye egyszerűbb.

2015. okt. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!