Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák, nektek amikor sikerül...

Anyukák, nektek amikor sikerült a baba és nem jött meg, volt hogy mégis megvoltak a menstruációs tünetek? Főleg a görcsölés érdekelne-elmaradt, később előbb éreztétek vagy ugyanakkor?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én most várom a 4.babàmat.Nekem az első hárommal a harmadik hónapig megjött,de csak 2-3 napra és iszonyat kevés mennyiség,és görcssehol.Ez tűnt fel,mivel én iszonyatosan szoktam görcsölni már előtte 1 héttel..Most viszont a 4.babóval minden úgy kezdödött mintha megjönne.Iszonyatos görcs és hàtfàjás..Azt hittem megjön mindjárt,de csak vártam és vártam és vártam..Már 3 napja késett amikor teszteltem és egyből erös pozi lett.25hkm
2015. júl. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt nemvárt előtt pozi tesztem, mégis aggódtam mert nemvárt napján úgy gorcsoltem, mint bármikor máskor. Egyébként másnapra jobb lett. Még hetekig volt enyhe menzi szerű gorcsolgetes utána de aznap nagyon durva volt. Nekem amúgy más PMS nem is volt sose.

Amúgy még 4 honaposan is emlékezett a testem, hogy menzi idő lenne, 28 napos ciklussal ahogy töltöttem a 4. heteket, előfordult..

2015. júl. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a különbség,hogy nem folyamatosan görcsölt hanem csak pár másodpercig.aztán semmi így ment kb naponta 2-3x. Fel voltam puffadva és fájt a derekam mensi előtt soha nem fájt.remélem segítettem,kércsíkos tesztet kívánok!!!!
2015. júl. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy héttel a nemvárt előtt már görcsölgettem (egyébként csak előtte 1-2 nappal volt jellemző) és ez ki is tartott a 8-9. hétig magnéziumszedés ellenére is.
2015. júl. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok még annyit,hogy nem várt előtt 3-4 nappal kezdődött a görcsölés.ez volt amiből gondoltam,hogy baba van a pocakban.
2015. júl. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!