Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyed után (alatt) munkába...

Gyed után (alatt) munkába visszatérés. én számoltam félre/vagy a munkáltatóm a nekem járó kivehető szabikat?

Figyelt kérdés

Másfél éves a kislányom, januárban megyek vissza dolgozni, decemberben még elkezdene ketyegni a bent lévő szabi. Én a következőt számoltam ki:

82-es születésű vagyok, kislányom 2014 május közepén született.

2014-ben kivettem az összes szabimat.

20 nap alapszabi, 2015-ben töltöttem a 33. életévemet, az 24. Egy gyerek után +2 nap. A gyed első félévére jár a szabi,a gyedem 2015 októberében kezdődött, ha ez számít. Én a kijött 26 nap szabit elfeleztem, mivel fél évre jár, azaz azt gondolom, hogy 13 nap szabim van, amit kiad még a munkáltatóm a tényleges munkába állás előtt. Neki 10 nap szabi jött ki. Ő számolt rosszul, vagy én? Nem szeretnék kötözködni, ha netán én számoltam félre. Csak nekem úgy tűnik, hogy az alap 20 nappal számolt, a pótszabikat nem vette tudomásul.

Szerintetek?



2015. nov. 9. 12:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
semmi gond :)
2015. nov. 11. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!