Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Milyen juttatásokra számíthato...

Milyen juttatásokra számíthatok majd a második gyermekem megszületése után?

Figyelt kérdés

Most 16 hónapos a fiam és 9 hetes terhes vagyok. A kicsi 2016 július 28-án fog születni, a nagy akkor 2 és fél hét híján 2 éves lesz.

Munkaviszony folyamatos volt az elmúlt 8 évben, ugyanannál a cégnél.

A nettó bérem (cafeteriával, éves prémiummal, 13. havi fizetéssel összesen nettó 200.000 Ft.


2015. dec. 19. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A kicsi után ugyanannyi csed-et és gyed-et fogsz kapni, mint amennyit a naggyal kaptál. Közben a nagy után is kapni fogod 2 éves koráig a gyed-et és 3 éves koráig a gyes-t.
2015. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz elég bérezett napod a szülésig, akkor a szerződés szerinti béredből fogják számolni a picinél.
2015. dec. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem változott semmit az elmúlt két évben ezeknek a juttatásoknak az összege? Adókedvezmény mennyi két gyerek után? A családi pótlékot, ha jól láttam 13.300 gyermekenként.
2015. dec. 19. 19:30
 4/4 A kérdező kommentje:

Mennyi bérezett napnak kell lenni, milyen időintervallumban?

A szerződés szerinti bér az az alapbér + a juttatások amiket felsoroltam, mert szerződésben vannak rögzítve. Prémiumon kívül minden beleszámít nem?

2015. dec. 19. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!