Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mennyi a diplomás GYED nettóban?

Mennyi a diplomás GYED nettóban?

Figyelt kérdés
A magasabb összegűre vagyok jogosult, mert osztatlan, egységes mesterképzésben tanulok, azt tudom, hogy a bruttója 85400 Ft ( de azért ha tévednék javítsatok ki). Azért kérdezem, mert most jött egy összes a számlámra diplomás gyed név alatt de sehova se tudom tenni hogy az hogy jött ki nekik.

2015. dec. 28. 20:21
 1/6 A kérdező kommentje:
*összeg
2015. dec. 28. 20:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Ebből levonnak 16% SZJA-t, ami 13664 Ft és 10% nyugdíjat, ami 8540 Ft. Kb. 63196 Ft-ot kellett kapj egy hónapra.
2015. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jolvan koszi en is igy tudtam, de akkor viszont valamit nagyon elszurtak nekem.. tok jo megint lwhet telefonalgatni.. :D nagyon koszonom a valaszod!
2015. dec. 28. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Lehet tört hónapot kaptál először. Kellett kapnod határozatot a napi összegről amit megállapítottak.

2015. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ma megkaptam a hatarozatot is es abban a brutto 85400 ft all. Szoval akkor lehet ez a tort honap dolog van.
2015. dec. 28. 22:41
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A gyedet napra fizetik. Amit én írtam összeget, az egy egész hónapra jár. Ha te pl. nov. 20-án szültél, akkor csak 11 napra jár gyed november hónapra, a decemberit pedig januárban utalják.
2015. dec. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!