Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Bevállalnátok friss kapcsolatb...

Bevállalnátok friss kapcsolatba vakmerően gyereket, mert az anyagi és egyéb számítások úgy jönnek ki?

Figyelt kérdés

van már egy gyermekem(kisgyermek), mindenképp szeretnék testvért, lehetőleg nem nagy korkülönbséggel.

nem vagyok már nagyon fiatal..

a munkaszerződésem(jól fizető állás)2017 közepén jár le, ki tudja hosszabítanak e vagy nem, de ha nem, úgy is találok másik állást egy idő múlva.

a csok is érdekelne..

amennyiben tgyás(csed) igénylése alatt szűnik meg a munkahely, úgy még passzív gyedre jogosult az ember.(de van megtakarításom is)

ezt figyelembe véve, meg a fentieket, kb mostanság kéne egy gyermekkel teherbe esnem...(most tegyük fel, hogy a szervezet nem húzza át a dolgot)

viszont új még a kapcsolat, de eddig elég komoly szándékúnak tűnik a párom, gyermeket is szeretne, nem akar, de nem lenne gond ha jönne, egyidősek vagyunk, még nem élünk együtt, nem ismertük ki egymást.., viszont eddig mindent meglehetett vele beszélni, érti, reagál. kicsit nem tűnik olyan motiváltnak mint én, elvégre nála nincs az a hajtóerő, mint nálam(van lakása, igaz az exszel huzavonáznak még rajta)és a gyerekvállalás akarása sem olyan egy férfinál, mint egy nőnél, viszont elég nyitottnak tűnik.

ha egyedül is maradnék, hiszek abban, hogy menne(igaz a jövőt nem látom, de egy gyerekkel is voltak már kríziseim)


2016. jan. 15. 20:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%

"gyermeket is szeretne, nem akar, de nem lenne gond ha jönne"


Akkor döntsd el, hogy igen vagy nem, mert ez ellentmondás.

2016. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
szóval nem akar erővel, hanem csak szeretne, mert ő se akar öregen vállalni
2016. jan. 15. 20:52
 3/24 A kérdező kommentje:
én viszont nem csak szeretnék egy gyereket hanem határozottan akarok(valahogy így értettem)
2016. jan. 15. 20:52
 4/24 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2016. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
25%
Én nem. Tudatosan nem, csak ha úgy adódna, hogy "jönni akar" a màsodik gyermek.
2016. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
az ilyen spontán gyermekvállalásra is nyitott vagyok, (hogy jöjjön amikor akar)csak nem kkéne ennél tudatosabban nézni?
2016. jan. 15. 21:02
 7/24 A kérdező kommentje:
igazából arra akartam volna biztosítani magam, ha egyedül maradnék hogy akkor már csed, gyed mellett maradjak egyedül, ne anélkül...
2016. jan. 15. 21:05
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Csak akkor vállalnék gyereket, ha stabil kapcsolatban, mindketten biztosan akarjuk. Minden más szempont csak ezután jön nálam.
2016. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

igen, csak mire meglenne a kapcsolat stabilitása(ami a jövőben akkor is kérdéses maradna...), akkor meg a munkahely és csed/gyed kérdése fog nálam instabillá válni...


inkább egy férfire alapozni, mint a karrierre...?

2016. jan. 15. 21:15
 10/24 anonim ***** válasza:
79%

Azt mondtad, hogy ha a mostani munkád nem jön össze, simán kapsz máshol.

Akkor miért akarsz egy nem biztos kapcsolatba gyereket szülni? Addig gyűjtöd a gyerekeket apa nélkül, amíg rád nem talál a szerencse?


A gyerek(ek) érdekében stabil kapcsolatba szülnék csak.

2016. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!