Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Igaz ez a marhasag hogy a...

Igaz ez a marhasag hogy a vedono nem jarul hozza vagy mi a nekunk jaro koltsegekhez az allatink miatt?

Figyelt kérdés
Nagyon ideges vagyok, oszinten utalom a gondolatot is hogy idejon egy idegen no aztan majd itt oktat hogy ne tartsak ezt meg azt mert terhes vagyok. Macskam nincs. Kutya van, bent, agyba, mindenhol. Es ketrecekbe ragcsalok. Allitolag a ragcsalok miatt csesztethet es megvonhatja a segelyeket meg minden nekem jaro osszeget, mert nem tetszik neki. En undorodom az ilyen ide jon azt ki ha o nem majd bepofaz fajtaktol, szoval remelem kamu ez a hir, mert tamogatas ide vagy oda es oszinten elkuldom a f..szomba, mert noveremnek 4 gyereke van es meg a felsoroltakan kivul macskak is vannak naluk es mindenki el naluk. Azt tanacsolta valaki, dugjam el az allatokat. Oszinten szolva ez egyszeru tanacs es megoldas, nade konyorgom a sajat hazamba bujkaljak lassan vagy mi?

2016. jan. 31. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs semmi köze a kettőnek egymáshoz.

Maximum felhívja rá a figyelmed, hogy gyerek mellé nem éppen a legjobb a rágcsáló.

Én mind a két védőnőmnél úgy kezdtem a pályafutást, hogy közöltem velük telefonba, hogy kutyánk vannak.

Egy tacskó és egy dan dog. Tehát, ha kijön, akkor erre készüljön, mert nem zárom be őket sehová és család tagok.

Mind a két védőnőm imádta a kutyáinkat. Amikor kijött bármelyik is, játszottak velük.

2016. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kutyakat azert elzarom, mert egyik orzo vedos is es mindegyik tamadja az idegeneket, szoval oket nem hagyom szabadlabon, lehet a pitet megkotom mert abba beledumal hogy veszelyes fajta.. Aztan lehet a lancba kot bele.. De a kutyakra semmilyen szabaly sem vonatkozik ugy tudom, a ragcsalokat meg nem a szobaba vagy a gyerekszobaba tartom.. Es nem terveztem a gyerek szajaba tomni.. Az ott csak ucsorog elzarva a ketreceben, szoval nem is ertem miert a legelszigeteltebbeket akarjak csesztetni.
2016. jan. 31. 20:01
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

segélyelvonás csak nagyon húzós eseteben lép érvénybe.

pl éheztetik a gyereket, de a szülő meg alkoholista, italra van..


alapból nagyon kedvesek a védőnők és buták, minden fontosabb kérdésed háziorvosnak tedd inkább fel(ha aggódnál hogy keveset eszi, nem nő, nem hízik, vagy fordítva, stb).

2016. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*olyankor segély helyett babaélelmiszert meg hasonlókat kapnak, szóval a gyámügy osztja be a segélyüket
2016. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Segély,sok állat,gyerek?! Szép kilátások...

Csp,gyes,gyed...Ehhez meg semmi köze a védőnőnek.Mellesleg exem lakása elég lepukkant,mégse tett panaszt a védőnő ellenünk.A gyereknek mindene megvolt ott,viz,gáz,fütés,villany volt.

2016. febr. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, neki semmi köze hozzá. Unokatesómék biológusok, otthon gyík, meg mindenféle csúszómászó, pók, bogár tenyészetük van kis terráriumban (eladásra is tenyésztik őket), szóval kb 1 szobányi van nekik, mégsem történt semmi.

Bár mifelénk nem ilyen nyomulós védőnők vannak. Nálam szülés előtt 1x volt kinn mindegyik megnézni, hogy hol lesz a baba, illetve szülés után talán 2x. Amikor hazajöttünk és utána még 1x valamikor, aztán kb havonta 1x vagy ahogy sikerült elsétáltam hozzá.

2016. febr. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Komolyan mondom, már nem értem, mi ez a nagy ellenkampány a védőnők ellen! MI köze a neked járó pénznek a háziállatokhoz és a védőnőhöz? A védőnő nem ellensége a családnak, hanem a segítője! Honnan szedsz ilyet, hogy ezt fogja mondani??? Biztosan megemlíti majd, hogy vigyázz az állataidra, hiszen sok történet kering fertőzésekről, harapásokról, allergiákról, de biztosan nem fogja a pénzedet letiltani! Miért is tenné??
2016. febr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"es mindegyik tamadja az idegeneket, szoval oket nem hagyom szabadlabon, lehet a pitet megkotom mert abba beledumal hogy veszelyes fajta"


Te jó ég, nálatok nagy baj lehet...

Először is a védőnők nem gonosz boszorkák. Legalább egy esélyt adhatnál szerencsétlen nőnek, mielőtt benyalsz minden mendemondát.

Másodszor. Ha így tartasz állatot, akkor ne csodálkozz, ha fenntartásai lesznek veletek szemben. Egyrészt az örző-védő nem azt jelenti, hogy mindenkinek ész nélkül nekitámad egy kutya, úgy, hogy nem tudod fegyelmezni a puszta jelenléteddel, mert ugye nem tudod, ha el kell zárnod hozzá... Másrészt neki talán több esze van, és tudja, hogy olyan nem létezik, hogy "veszélyes fajta". ILYEN NINCS!!!!!

Szóval ha már antiszociálisra, és veszélyesre "neveltél" egy állatot (mert a pitek alapból nem azok), akkor vállald a következményeit.


Üdv, egy pitet tartó boldog anyuka.

2016. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alybaba1983 válasza:

Nem igaz,mivel nem hatóság.Nem tudom,ki mondta,de jó nagy baromság volt.Eü. szolgáltatást nyújtó SZAKEMBER,aki a családok segítségére van.A kedves és buta gondozottakéra is😉 Ez utóbbi hsz-t egyébként kikérném magunknak.A guglinedzettszuperblogista anyákkal igaz,h.több a baj,mert azt gondolják,felülírják a tudományosan alátámasztott tényeket.

Az állat nem akadály,feltételezem,nem retekben,ürülékben fetrengenek,és ti sem.

2016. febr. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!