Párommal kint dolgozunk külföldön, fél éves munkaviszonyunk van. Úton van a baba. Engem elküldtek táppénzre mert olyan helyen dolgozunk ami ártalmas, és így nem engednek. 00?

Figyelt kérdés
Nem tudom még pontosan milyen és mennyi támogatás/ok fognak járni?Táppénz mellett?Szülés után?A bérünk nincs 1000€ mert vonják a szállást 240/fő,adó stb! szerintetek meglehet élni majd külön albérletbe?Mennyi az átlag rezsi kint?Megéri kint maradni vagy nem?Még attól is félek hogy ha megszülöm a picit utána a cég kirak!És nem kapok semmit!Mert pont akkor jár le a szerződésünk!
2016. máj. 8. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem, nem fogtok KINT.

Komolyan nem tűnik fel, vagy csak ennyire egyszerű vagy, hogy még azt se írtad le, hol van az a kint??

2016. máj. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
....nem tudom hol van a kint, de itt, ahol mi lakunk, egy francia kis faluban 30 nm 550 euro és 70 nm 850. Szoval itt nem lehetne megélni belole..nekunk plusz a benzin havonta 250 euro korul van ( és akkor ezekre jon még az autobiztositás, egészségugyi kiegészito biztositás, rezsi, kaja..ilyen-olyan bankártya használati dijak stb. stb.)
2016. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves első!mivel €-t írtam nincs sok varia!De segítek!:Németország
2016. máj. 8. 18:53
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Azért a nem sok verzió elég vicces , mert szinte az összes uniós országban euró van ( Olaszország, Ausztria, Spanyolország és még sorolhatnám)

Amúgy ennyiből nem fogtok tudni sajnos megélni. ( legalábbis normális életszínvonalon )

2016. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

ez a nap kérdése! :D

valóban nincs sok varia, jelenleg 19 országban euró a pénznem, végülis, tök mindegy, hogy Szlovákiáról vagy épp Olaszországról írsz. ja nem, nyilván Németország, mert az a "kint" hivatalosan. hehe...

2016. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
De jót röhögtem rajtad. Semmiről fogalmad sincs, megsértődsz, ha valaki megkérdezi, hogy hol vagytok, mert mi tisztában vagyunk azzal, hogy fél Európában euró a hivatalos pénznem, de egy olyan kérdésre vársz választ, amihez ezer meg egy dolgot kellene tudni a helyzetetekről, ami közül az egyik ugye az lett volna, hogy melyik országban vagytok. De minek után ilyen stílusban válaszoltál erre az egy kérdésre is, ne várd, hogy ezek után bárki veszi a fáradságot, hogy segítsen. Én sem teszem. Még a végén megsértődnél többi kérdésünkön is és lehülyézel érte.
2016. máj. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglalkozz az unatkozó bunkó válaszokkal kédésedre válaszolva a párommal mi is kint dolgoztunk németben terhes lettem ahogy megtudta a munkaadó elküldtek igy csak a párom dolgozott egyedül nem kaptam semmit még a cég ahol dolgoztam megbüntettek egy fizunk volt 1000 euró ebből enni utazni stb nem lehet igy hazajöttünk jó döntés volt mert a környéket betelepítették migránsokkal
2016. máj. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Bírom az ilyen kèrdèseket mi itthonról mondjuk meg neked, hogy ott kint mennyi a rezsi és még lehet e élni ott ennyi pénzből. Ha te kint vagy és ott nem tudod mi innen honnan tudjuk...

És az is vicces, hogy azt hiszed, hogy csak 1 országban van euró. : D

2016. máj. 9. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszélsz Németül ? gondolom nem

A férjed beszél ? gondolom nem

Van bármilyen végzettséged 8 általános felett ? gondolom nincs

Jobban jár ez az ország ha visszamentek magyarországra , teljesen mindegy hogy hol nem tudtok megélni.

2016. máj. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!