Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Egyedülálló szülők számára mi...

Egyedülálló szülők számára mi jár?

Figyelt kérdés
Sajnos lehet rá leszek kényszerűlce, hogy egyedülálló anyuci leszek. Miket vehetek igénybe a gyes/csp mellett?

2016. jún. 12. 17:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is 25-30ezer a reális gyerektartás, ennél többre ne nagyon számíts.

Ha jól értelmezem, akkor még terhes vagy.

A terhesség alatt nem jár semmi neked, tehát dolgozz, ameddig csak tudsz.

A gyerektartás nem rögtön a baba születése után kapod, csak ha az apa elismeri a gyermeket a magáénak.

Ha nem, akkor kicsit hosszadalmasabb, hiszen bizonyítanod kell az apaságát.


Ha nem számíthatsz másra, akkor minél előbb vissza kell állnod a munkába. A családod? Megtakarított pénz?

2016. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem reális az 50ezer egy gyerekre. Max ha ennél sokkal több lenne a keresete. 20% körül szoktak megállapítani, szóval max 30ezerre számíts. És valóban nem kapod majd egyből, végig kell hozzá járni a bírsági procedúrát. Ha elismeri az apaságot, akkor kicsit könnyebb dolgod lesz, ha nem ismeri el magától, akkor azt szintén bírósági úton tudod majd intézni.

Dolgozol? gyedet fogsz kapni?

2016. jún. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
68%
Valaki linkelje be légyszi az előző kérdéseket, mert elég kiváncsi lettem az előzményekre .
2016. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
2016. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
2016. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
83%

írd be a googlebe, hogy "Eprecske22 nevű felhasználó kérdése", kiadja mindet.

épp tegnap írta, hogy apa nagyon fog örülni a gyereknek! hát, ezek szerint nem jött be.


kérdező, jól kitervelted. látod milyen jó lett volna, hogy nem büdös a munka...


50.000.- nem reális, mivel egy baba nem kerül havi 100.000.-be. ami költesz rá, annak a fele a reális. ráadásul majd 7 hónap múlva mehetsz a bíróságra, első körben az apaság miatt.

szuper kilátások, de engem mondjuk érdekelne, hogy addig miből fogod nevelni ezt a csöppséget, miből veszel majd meg neki mindent?

2016. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Mégis ki a rák vagy te, hogy így kérdőre vonsz? Mi közöd van hozzá, higy miből nevelen? Ez már most látszik h szegény gyerekeidnek pont annyi esze lesz mint neked... sajnálom őket...

Egyébként vállalom a babát, mert meg tudom oldani és nagyon várom már, hogy megszülessen mégha nem is volt tervezve.


Mondjuk a kérdésre kéne válaszolni ès nem baromságokat benyögni.

2016. jún. 12. 20:15
 18/26 anonim ***** válasza:
74%
Eprecske az egyetlen nem normális te vagy itt.Akit az előbb minősítettél,valószínűsítem ha már van gyereke,normális kapcsolatban neveli.Neveld ahogy akarod,és abból amiből akarod,de ezek után amit itt művelsz napok óta,csak ne minősíts másokat.Egyébként,hogy a kérdésre is válaszoljak,maximum 30 ezer gyerektartásra számíthatsz.
2016. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

16 vagyok. én az vagyok basszus aki próbált neked segíteni, hogy kaphass majd gyedet, megmondtam mit csinálhatnál, hogy ne segélyen tengődj, de felmondtál :D


mivel gyesre és csp-re leszel csak jogosult (amitől még az adókedvezményem is több...) ezért sajnállak és sajnálom a gyerekedet! de ígérem több kérdésedre nem válaszolok!

2016. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
De most akkoris... nem lehet feltenni egy kérdést, mert vannak idióták akik ítélkeznek meg úgy érzik közük van ehhez? Hát kit èrdekel akkor ne segítsél ha e nélkül nem megy... köszönöm, akik értelmes válaszokat adtak
2016. jún. 12. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!