Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért probléma a nők számára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért probléma a nők számára, ha egy egyedülálló férfi a szülői házban lakik?

Figyelt kérdés
Személyesen érint a téma. Elmúltam 30, de még a szülői házban lakom, aminek a legegyszerűbb magyarázata az, hogy az elvált, nyugdíjas, szintén egyedülálló édesanyám és én könnyebben fenn tudunk tartani egy háztartást, mint külön-külön egy-egy lakást. Ha albérletbe költöznék, akkor a fizetésemből csak zsíros kenyérre telne, még moziba se hívhatnék senkit... A nők egy része nem tudom mit képzel, talán nem a Földön élnek, és azt hiszik, hogy az összes férfi felső vezető beosztásban dolgozik és milliókat keres havonta?
2011. szept. 19. 09:17
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
76%
hát, ha egy pasi 30 felett a szüleivel él az rosszul hangzik. ez van. szerintem is logikus otthon lakni, ha van hely, ha úgy lehet megélni vagy a szülőknek kell segítség, de ettől a nők nagy része visszahőköl, mert azt az érzést kelti, hogy a pasi nem jutott sehová. szerintem bele sem gondolnak az okokba. én csak 21 vagyok, annyira nem találkoztam ezzel a problémával, de a nők ilyenek.
2011. szept. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
41%

32 éves vagyok, 8 általánost végeztem. Utána el kellett mennem dolgozni. Se szakmám nem volt, se semmi. Az elmúlt 10 évben egy gyárban dolgoztam, ahol van, hogy 190 ezret is kaptam havona. Emellett elkezdtem szakmát tanulni. Most már szakmám is van (kőműves - számlára dolgozok a gyári munka mellett). Megházasodtam 2 éve, útban az első babánk is.


Tehát az, hogy csak zsíros kenyérre telne, mert nem vagy felső vezető és nem keresel milliókat, NEM KIFOGÁS.


Szerintem egy looser vagy. Ha meg tudtam csinálni, hogy 8 általánossal felépítettem 32 éves koromra az életem, te is meg tudnád csinálni / meg tudtad volna csinálni. Ez csak akarat kérdése. Jah, és még valami: boldog vagyok! :)

2011. szept. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 napietus ***** válasza:
100%

szerintem értelmes nőnek nem probléma, az idiótákat meg hagyni kell. pl. az én egyik unokaöcsém nagyon jól keres (4-500 körül havonta), mégis a szüleivel él. ő pl. azt mondja, azért, mert most teljesen felesleges saját házat vennie, mikor a szülői házban bőven elférnek. ha majd megnősül, együtt kiválasztják a házat, vagy építkeznek. és igaza van: minek venne meg egy házat, amit aztán lehet hogy nem, vagy csak áron alul tud eladni, ha esetleg úgy alakulna, hogy a leendő nejével máshol szeretnének lakni. meg ugye egy családnak nagyobb ház kell, mint egy egyedülálló férfinak, minek tartson fenn, takarítson, tartson karban egymagára egy családi házat, amíg egyedül él?


szóval mindenkinek megvan az oka, van, akinek nem is anyagi. akinek van némi agya, megérti, ostoba nőt meg ne válassz, kéász ráfizetés.


29/N

2011. szept. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 napietus ***** válasza:
ja, még annyi, hogy én magam is apám házában éltem az eljegyzésemig. fenti okok miatt, plusz utáltam egyedül lenni, nem is bírtam volna ki. ehhez csak hozzájött az, hogy papám is elég beteges volt már akkor, jól jött a segítség a háznál.
2011. szept. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem is gáz, ha ennyi idősen az anyáddal élsz.Az én párom 21 volt mikor eljött otthonról és nem volt felső vezető csak egy szakmunkás.Kifizeti az albérletet és még jól el is van belőle.Én is nemsokára hozzá költözöm és nem fogunk zsíros kenyéren élni.Egyikünk sem diplomás.Én minimálbért keresek.30 évesen mi már házat és gyereket szeretnénk, nem tudom inkább Te hol jársz.A nőket visszariasztja az aki még ennyi idősen se képes arra, hogy leszakadjon a szülőkről.Hogy lenne így apa meg férj, ha ennyire tunyimutyi meg kényelmes.Igen spórolni kell meg csóroskodni eleinte, de nem örök életedben.
2011. szept. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
90%
09:32 vagy a te felfogásod nulla:S Nézd a háttereket is illetve milyen lehetőséget kaptál. Például itt nálunk a lakosság kb. 60-70% közmunkán van, mert nincs munka lehetőség! Na látod kisp*cs:) Legtöbbnek a minimálbér a legjobb fizetési lehetőség. Na számold ki te zseni mennyi pénzt tud szerezni 1 év alatt és hasonlítsd össze a te havi 190 ezreddel. Komoly különbség ugye?:D a mai világ egyre keményebb ráadásul. Nem könnyű pénzt keresni te tahó!:) A másik oldal pedig, hogy mikor házassodnak emberek akkor költöznek. Mivel szingli és pénz keresete is minmál akkor miért haladjon lefele? Te vagy a hülye, ha nem fogod fel. A kérdező felfele törekszik és ez a megoldás számára ami a legjobb! Vesz egy házat nagy nehezen amit felkell újítani egyedül??? Aztán majd jön egy p!csa aki semmit se csinál és leszarja egész ívből? Hát te agyzseni vagy komolyan mondom. Fogalma sincs sok embernek milyen nehézségek tudnak lenni! Van olyan rokonom aki nulláról építkezett fel mint te. Egy hátitáskával indult el és már gazdag. Azt mondta ma már ezt nem tudná megtenni (beismerte). Hagyjuk ezt a én nulláról indultam dolgot:S Neked adottak voltak a lehetőségek. Másoknak meg nem, ezért nem kell lenézni őket.
2011. szept. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem egy kapcsolatban egyik fél számára sem előnyős az anyós-apóssal lakni. Igenis ki kell próbálni milyen a saját lábadra állni, és a nők is szívesebben közelednek az ilyen férfihoz.Nagy blbabla az, hogy azt nézik ki mennyit keres.

Az én párom is ennyi idős és ő is az édesanyjával lakik.A mama tartósan beteg és nem lehet egyedül hagyni.Megértem, de borzasztóan zavar.Így nincs pofám közölni, hogy vagy elköltözöl , vagy vége.Ha nem lenne beteg az anyukája jönne az ultimátum.

Ha találsz egy nőt, aki szívesen lakna az anyóssal, akkor ne költözz el.De azért ennyi idősen illik elszakadni otthonról.Nem azt mondom, hogy ne látogasd gyakran vagy hívogasd az édesanyád, de ez egy nőnek sokkal nagyobb problémát jelent, mint az, ha kettőjük keresete kell az önálló élethez.

2011. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

09:32-es hozzászólónak:

Nem tudom hol van ma olyan a gyár, ahol a nyolc általánost végzett kétkezi melósnak nettó 190-et fizetnek, mutass már ilyet, főleg most, amikor a híradóban szenzációként jelent meg a hír, hogy a bruttó 130 ezres fizetéssel járó fővráosi utcaseprői állásra ezren jelentkeztek, köztük érettségizők és diplomások is. Vetíteni is loser dolog...


10:04-es hozzászólónak:

Ja, kedvesem, az nem baj, ha te mint nő keveset minimálbért keresel, a lényeg, hogy a pasid keressen, neked meg csak bele kelljen tenni a seggedet a jóba... Gratulálok! Igen, nem hazudtoltad meg te sem az általános sztereotípiát arról, hogy minden nő csak a pénzre hajt. Mert ha még egy bankfiók igazgatónője mondaná azt, hogy ő elvárja a párjától, hogy keressen legalább annyit, amiből fenntartja magát, fizeti a lakását vagy albérletét, plusz maradjon annyi, amiből még élni is lehet, akkor az még elfogadható. De aki maga is csak minimálbért keres, az jobb lenne, ha inkább befogná a száját, és előbb maga is letenne valamit az asztalra, csak aztán jöhetne a követeléseivel!

2011. szept. 19. 11:02
 9/38 anonim ***** válasza:
79%

"Hogy lenne így apa meg férj, ha ennyire tunyimutyi meg kényelmes."


Ez az én véleményem: idi*ta vagy.Ha a szülőnek nehéz egyedül fenntartani a lakást, minek költözne az ember albérletbe, vagy venne még egy lakást amibe éljen még ki tudja mennyit egyedül mikor élhet a szülővel is akinek besegit anyagilag és betölti mondjuk a 2 üres szobából az egyiket...csak azért, hogy valami idi*ta nő azt ne mondja, hogy tutyimutyi, luzer...úgyan már, ilyen nővel nem is kezdenék.Az embernek lehet jó fizetése, kocsija, minden kialakulva 30-32 éves korára csak együtt lakik a szülővel, mert sok értelme nincs külön költözni és akkor már lúzer, úgye?

2011. szept. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Megveszed a lakast. Onnantol nem te elsz anyaddal hanem o veled, problema megoldva.


Nem mindenki olyan halatlan szemet hogy oreg korara magara hagyja a szuleit segitseg nelkul.

2011. szept. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!