Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Melyik megoldassal járnék jobban?

Melyik megoldassal járnék jobban?

Figyelt kérdés
5 eve van folyamatos munkaviszonyom kozbe terhes lettem kaptam a csedet gyedet gyest rendesen viszont terhes vagyok megint meg par honapig jarna gyes de mit csinaljak vegyek ki szabikat vagy menjek egyből tappenzre de azt is hallottam h csak ugy tudok ebben az esetben tappenzre menni ha szabira megyek par napra?a szabi nem tartana ki szülèsig tehàt kell a tappenz vagy mindegy melyiken vagyok?Mert akkor igy nezne ki a baba születèse előtti ev gyes+szabi valamennyi+tappenz akkor mennyi lesz a csedem meg gyedem? Kozben nott a berem
2016. szept. 12. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:

tp-re akkor mehetsz ha visszamész dolgozni. ezt szabikkal kezded amiről már akár másnap tp-re mehetsz.

gyesről nem tud kiírni az orvos, hiszen a tp a fizetésedet pótolja, neked megnincs fizetésed, hiszen fizetés nélküli szabadságon vagy, ergo nincs mit pótoljon.

remélem így már érted

2016. szept. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!