Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Tudnátok segíteni a GYES...

Tudnátok segíteni a GYES lemondásában?

Figyelt kérdés
Október 1-től visszavesznek állományba, és szeretném lemondani a GYES-t. Odáig már eljutottam a Google segítségével, hogy erre nincs nyomtatvány, nekem kell fogalmaznom egy lemondó nyilatkozatot, de azt sehol nem találom, hová kell elküldenem. Ezt tudja valaki? Tényleg nincs ennek valami gyorsabb módja?
2016. szept. 14. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem emlékszem, hogy lemondtam volna. Két éves volt a fiam, amikor visszamentem dolgozni, három éves koráig járt a GYES, utána automatikusan megszűnt, erről kaptam egy értesítést.
2016. szept. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyes mellett korlátlanul dolgozhatsz, miért akarod lemondani?
2016. szept. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért, mert csak 14 hónapos a kislányom, és a férjem igényelne helyette GYED extrát. Nekem viszont ehhez a GYES-t le kell mondani.
2016. szept. 14. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Így érthető, a megyei kormányhivatalhoz postázd, ugyan arra a címre ahonnan kaptad a határozatot, hogy megkaptad.
2016. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. szept. 14. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!