Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kaphatok bármilyen anyagi...

Bviki87 kérdése:

Kaphatok bármilyen anyagi tamogatást ha nem dolgozok a terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
juliustol nem dolgozom kozben teherbe estem..munkat nem talatam meg ill. ahol megmondtam h terhes vagyok nyilván nem kellettem...4.honap elején járok.most jar le a munkanélkulim.Szerintetek ezutan hogyan tovabb??merre lépjek mit igényelhetek???elore is köszönöm.

2016. okt. 3. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyes és családi pótlék a gyermek születése után, illetve egyszeri anyasági támogatás. A párod tudja érvényesíteni a magzati adókedvezményt ha házasok vagytok, ha nem akkor majd csak a szülés után. Illetve a baba fél éves korától Ő mehetene gyedre. Ez a felállás, ha addig nem sikerül elhelyezkedned már.
2016. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem, semmit. De oszinten, nem volt ez valami atgondolt, felelős gyermekvallalas.....
2016. okt. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy baj, hogy nem szülésre lett időzítve a munkanélküli ellátás, mert ha megvan a két éven belüli 365 nap munkaviszonyod, akkor kaphattál volna Csedet és gyedet is. Mikor jár le? Nem tudsz annyit félre tenni belőle, hogy maradjon szülésre is? Vagy egyáltalán nincs meg a 365 napod?
2016. okt. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2.nem volt tervezett baba de ez van es persze nagyon orulunk neki..a párom eleg jol keres ugyhogy éhenhalni nem fogunk csak érdekelt...

3. az elmult 8 évben,most leszek 29 folyamatosan dolgoztam.

2016. okt. 3. 18:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány napod maradt a munkanélküliből? Mikor jár le?
2016. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tegnap járt le...
2016. okt. 4. 14:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi. Azt nem értem, hogy a munkanélküliben nem mondták ezt az opciót? Meg azt sem, hogy te jöttél el a munkahelyedről vagy elküldtek? Mert terhesen védett vagy.
2016. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!