Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Nem kaptam meg még a GYEST....

Nem kaptam meg még a GYEST. Várjak még?

Figyelt kérdés
Október közepén született a kisfiam, november eléjén voltam igènyelni a GYEST. Ott azt mondták decemberbe kapom meg visszamenőleg is plusz az ehavi de még mindig nem kaptam semmit. Nem bankszámlára kapom, hanem a postásnak kéne hoznia de tudtommal akkor is legkésőbb 10.ig jönnie kellett volna. Valaki járt már îgy ? Esetleg több időbe telik az elbírálás vagy mi lehet hogy még nem kaptam semmit ?
2016. dec. 12. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Valamilyen határozatot kaptál már?

Szabály szerint a beérkezés után 8 napjuk van dönteni. (Ha valami miatt felfüggesztik, az is döntés, de arról is kapsz papírt.)


Szerintem kérdezz rá a hivatalban.


Én októberben beadtam, de felfüggesztették egy okmánypótlás miatt. Közbejött a hosszú hétvége is. November 8-án már meg is kaptam a pénzt.

2016. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem kaptam semmiféle határozatot sem.

Mikor igényeltem azt mondták minden rendben van.

2016. dec. 12. 12:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Ügyfélkapunk keresztül igényelted vagy bementél a hivatalba?

Határozatot már kapni kellett volna.


Én mindenképp érdeklődnék, hogy mi a helyzet.

Sőt az egyik ismerősöm november 7-én igényelt és már ő is megkapta.

2016. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bementem a hivatalba. De majd akkor holnap bemegydk és utána érdeklődök
2016. dec. 12. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!