Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Goangol tanfolyamhoz milyen...

Dabas Béla kérdése:

A Goangol tanfolyamhoz milyen áron jutottatok hozzá mostanában? Ma kaptam egy 43%-os kedvezményre ajánlatot, így most a Főtanfolyam 9900 Ft. A GoABC 7900 Ft, a GoLife 6900 Ft GoLiveText 9900 Ft. Megéri, vagy még várjak?

Figyelt kérdés

2016. szept. 7. 15:40
 1/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Elsőnek jó pár napig próbálkoztak a teljes áras terméket eladni, elég aggrasszív marketinget nyomnak, szinte minden nap jön egy levél, vagy kettő, hogy vásároljak. Az érdekelne, hogy valaki megcsinálta ezzel a középfokú angol nyelvvizsgát, és meddig mennek le az árral, mert találtam 2 évvel ezelőtti akciós árakat, ott jóval kedvezőbbek voltak. Arra gondolok, hogy minden héten mennek lejjebb az árral, és amikor eljutnak egy olyan szintig ami megfelelő, az emberek megveszik, jól gondolom?


Üdv, Béla

2016. szept. 7. 15:42
 2/5 Béluska2016 ***** válasza:
58%

Mivel nekem sajnos semennyi pénzem sincs, így nem tudok dönteni, hogy neked mennyiért érné meg. DE!

Undorító és zaklató az a marketing amit nyomnak!

Amúgy én az ingyenes próba videókat megnéztem és annak

ellenére hogy a (kamu)kommentekben agyon ajnározzák, hogy

milyen jó, szerintem egy beképzelt, tenyérbemászó pasi, magyar beszédhibával és a magyar nyelvtant se ismerve, próbál nézhetetlen, élvezhetetlen, használhatatlan videókat csinálni, ami borzalmas szerintem. Gondolom,

már sok embert megkopasztott, engem akkor sem tudna, ha lenne pénzem!

2016. szept. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bodnar edit ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy megéri e az árát, de én tavaly vásároltam magamnak angol online angol tanfolyamot a kezdetektől kezdve, és most a 165. leckénél tartunk. Az ára 10-és 20ezer között volt, pontossan nem tudom, de itt az elérhetősége! MIndenkinek ajánlom, nem átverés, rengeteg szókincs, gyokorlolni való lehetőség, sőt megoldandó feladatok amit el lehet küldeni és kijavítva visszakapsz! Felhívja külön a figyelmet, hol rontottad el.


www.tanoda.shp.hu


Mindenkinek csak ajálani tudom! Jó tanulást!

2016. szept. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok, ma megjött a következő ajánlat, 70% kedvezmény.

A főtanfolyam+ABC+Life+LiveText+Beégetős+Expressions most együtt 29000Ft.

Valakinek van véleménye?

Ha tényleg eladtak 65000db-ot, akkor miért nincs senki aki hozzászólna? Érdekes!

Viszont tényleg úgy megy ahogy gondoltam, mennek lejjebb az árral, amíg elérik azt az összeget, amit az ember megad érte. Ezért érdekelne, meddig mennek el, és hogy tényleg ér-e valamit a tanfolyam?

2016. okt. 12. 21:16
 5/5 Gy.Ata válasza:
Go Angol hozzáférés, ha esetleg van valakinek eladó, amire már nincs szüksége, kedvezményes áron átvenném.
2020. jan. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!