Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » December 31. -én lejár a...

December 31. -én lejár a határozott munkaszerződésben, de mivel veszélyeztetett terhes lettem így a munkáltató nem hosszabbít és szülésig még van 2 hónap. Ebben az esetben kaphatók csedet gyedet ha a 2 év alatt 365 napom megvan?

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, akkor ha úgy mész el munkanélkülire, hogy a szülés napján még járjon az ellátás
2016. dec. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. A másik probléma hogy másfél éve őstermelő vagyok és emiatt munkanélküli járadékot meg nem kaphatok. Valahol azt olvastam hogy ha őstermelő vagyok akkor is biztosított vagyok de nem biztos.
2016. dec. 12. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!