Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Tényleg lehetek egyszerre...

Tényleg lehetek egyszerre GYET-en és CSED-en?

Figyelt kérdés

A munkaügyis szerint igen, mert hogy ez a GYED Extra lényege, de nekem ez furcsa, én azt hittem csak GYES és GYED van egyszerre.

Negyedik gyerekünk született, eddig GYETen voltam, most igényelném a CSEDet (majd később a GYEDet)



2017. jan. 4. 13:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
...azzal nem kellett évente újra igazolnom a jogosultságomat orvosi papírokkal.
2017. jan. 4. 16:14
 12/12 A kérdező kommentje:

Na bocsánat még egyszer.

Ételallergiásak a gyerekeim, tehát nem fogyatékosak,ez nem olyan dolog, ami feltétlenül marad (bár ne maradna),de jár utánuk emelt családi.

Amikor igényeltem a GYET-et, akkor ott azt mondták (azt személyesen inztéztem), hogy ugyanaz az összes feltétel és dolgozhatok is mellette, amit tettem is 30 órában, több nem is fért volna bele...

Viszont ha akkor GYESt igénylek a tartós betegség kapcsán, akkor mindig újra igazolnom kell.

Akkor még úgy gondoltuk, hogy nem szeretnénk több gyereket, ezért az praktikusabbnak tűnt.


Viszont most már 5 hetes a pici, csak megcsúsztunk az igénylésekkel, mert hát karácsony stb.


Amire jogosultak vagyunk, azt szeretném igényelni, így hogy most legalább egy évig nem dolgozom, nem mindegy azért.

2017. jan. 4. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!