Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Táppénz felülvizsgálat miből áll?

Táppénz felülvizsgálat miből áll?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van olyan akinek terhesség alatti táppénzen volt táppénz felülvizsgálat?

Mi a menete, mit csinálnak ilyenkor?

Van olyan akit nem tartottak jogosultnak rá és elvették tőle a táppénzt? Több fórumon is olvastam, hogy sajnos volt erre példa.


2017. febr. 24. 17:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Simán 8-as tp el kellett volna felvennie akkor. Nálam a munkahely mondta elsőre,hogy 9-est akkor kérjek csak,ha már nem megyek többet,mert úgy nem tehetnek vissza dolgozni. Elméletileg kinn dolgozó voltam,de amúgy irodában ültem,csak ugye ez protekcióval volt .
2017. febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mért is nem lehet 9-es után dolgozni?
2017. febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A fönöknek szólni kell, hogy napközben fogsz aludni a vérszegénység miatt napi 3-4 órát, mert ez élettani hatás? Az átaludt órákat levonhatja a bérböl?
2017. febr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!