Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha en gyeden vagyok, de beteg...

Ha en gyeden vagyok, de beteg lettem nem. Tudom ellatni a 6 hos lanyunkat, akkor ferjem eljohet gyermekapolasi tappenzre?

Figyelt kérdés
Lehet h buta kerdes de ,az csak a gyerek betegsegekkor van?Ilyenkor sima tappenz jar neki?
2017. okt. 14. 06:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%
De jó ennek a sok szuperanyunak aki lógó béllel is tökéletesen ellát mindent. Vigyázz kérdező! Nehogy egy utolsó tápénz csaló bűnöző banda legyetek, mert akkor kiokád a gyk. közösség magából. :D
2017. okt. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
61%

Hát, én is azt mondtam volna februárig, hogy nincs olyan, hogy valaki nem tudja megoldani.

Aztán egyszerre volt tüdőgyulladásom kötőhártyagyulladással, konkrétan 40 órát nem aludtam a fulladástól, és nem láttam. Egyszerre. A végén már sírtam a kialvatlanságtól, jót tett a harmadik napja tartó 39 körüli láz mellé.

Szóval amíg a saját bőrünkön nem érezzük, el se hisszük, de van az a helyzet, amikor a felkelés sem megy. Mondjuk én akkor netezni se tudtam, se erő, se látás nem volt hozzá.


Kérdező, ugyanarra a gyermekre egyszerre egy szülő jogosult ellátásra. HA rendes a háziorvos, és tényleg annyira gáz a helyzet, bár nem komálom a csalást, de írja ki a férjed saját jogán.

2017. okt. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!