Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mi a teendő? Mit csináljak?

Mi a teendő? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Jövő szept-ben kétévesen megy a lányunk bölcsibe.Nekem a jelenlegi munkahelyemen fel kell mondjak s újban kezdjek,mert nem tudok bejárni a pici mellett a távolság miatt.Hogyan lesz tovább?
2017. nov. 4. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tavasszal elkezdesz munkát keresni.
2017. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt betöltené a kettőt kezdj el munkát keresni! Viszont ha nincs olyan anyagi gondotok 3 éves koráig "védett" vagy a jelenlegi munkahelyeden. Akkor nem kell bölcsibe adni.

Persze tuti nem lehet kiszámítani, hogy pontosan mennyi idő munkát találni... én inkább elkezdek hamarabb keresni.... bölcsibe mielőbb várólistára kérni.

Legfeljebb pár hónappal hamarabb kerül bölcsibe.

2017. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell felmondanod a jelenlegin a gyerkőc 3 éves koráig, kereshetsz és dolgozhatsz is máshol. Ez azért is lehet fontos, hogy a régi megmaradjon, ha esetleg akartok még gyerkőcöt a közeljövőben. Én is elkezdenék tavasszal munkahelyet keresni a helyedben.
2017. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. :-) Másik gyerek nem lesz...Új munkahely viszont igen.Nem tudom nem-e jó neki ha mihamarabb átesik a szocializációs,betegeskedős szakaszon?!Tudom,ezáltal elveszítjük úgymond ezt a szép kort...
2017. nov. 4. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!